BETPAS480 KAYIT SAYFASI

Paskutinius 12–13 metų Europos futbolo metus su Lioneliu Messi pažymėjęs Cristiano Ronaldo savo karjeroje įmušė 770 įvarčių, įmušdamas „hat-trick“ Kaljario rungtynėse.

Ronaldo sausio 3 d. vykusiose „Udinese“ rungtynėse įmušė 758 įvarčius su 2 įvarčiais ir aplenkė Pele, kuris įmušė 757 įvarčius. Nors daug sveikinimų sulaukė portugalas, antras rezultatyviausias futbolo istorijoje, brazilas Pele neigė, kad Ronaldo jį aplenkė, teigdamas, kad jis įmušė 1283 įvarčius.

Brazilijos legenda atnaujino savo „Instagram“ profilio informaciją ir parašė „Rezultatyviausias istorijoje su 1283 įvarčiais“ .

“AŠ TAVE LABAI MYLIU”

Praėjusį vakarą, po „Cagliari-Juventus“ žaidimo, Pele pasveikino Ronaldo padarydamas pareiškimą savo „Twitter“ paskyroje.

Brazilijos legenda, jo nuotrauka su Ronaldo Kokia nuostabi jūsų kelionė. Aš labai žaviuosi tavimi ir man patinka stebėti, kaip tu žaidi. Tai niekam ne paslaptis. Sveikiname pasiekus įvarčių rekordą oficialiose varžybose. Man tik gaila, kad šiandien tavęs neapkabinsiu. Kaip ilgametės draugystės simbolį, šią nuotrauką palieku čia su didele meile. “.

16 Comments on BETPAS480 KAYIT SAYFASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*