BETPAS491 YÜKSEK ORANLI BAHİS SİTELERİ

Mūsu A futbola komanda turpināja veiksmīgu izrāvienu turnīrā, uzvarot ar 3: 0 pret Norvēģiju 2022. gada Pasaules kausa izcīņas Eiropas kvalifikācijas grupas G otrajā spēlē.

“Mēs visu darījām pareizi pret spēcīgu NORVĒĢIJU”

Nacionālās futbola izlases treneris Şenol Güneş pēc mača notikušajā preses konferencē sacīja: “” Mēs spēlējām un uzvarējām ar Norvēģiju, kas ir spēcīga komanda. Mēs esam priecīgi. Mēs uzvarējām un izdarījām visu pareizi. “ teica. p>

olenol Güneş: Es lepojos – Video

“MĒS LABĀK IZMANTOTIES KONKURENTU VĀJUMĀ”

Sakot “Mēs zinājām pretinieka spēku. Mēs labi izmantojām viņu vājās vietas.” Sakot, Gnešs, atzīmēja, ka veiksmīgais futbols, īpaši pretuzbrukumos, pagrieza spēli mūsu labvēlība spēles laikā.

“LATVIJAS SPĒLE nav garantēta”

Gūnešs attiecībā uz mūsu trešo maču grupā pret Latviju veica šādu vērtējumu:

“Mani spēlētāji ir pieraduši pie atbildības par uzvaru. Latvija ir ārkārtas spēle, un šādām spēlēm ir grūtības. Mums jābūt pacietīgiem. Mēs nedrīkstam iepriekš pieņemt favorītu vai zaudēt. Grūta spēle , nevis garantija. Bet mūsu spēle, mūsu griba, Mēs izmantosim savas ambīcijas, lai uzvarētu. Mums viss ir jādara vietā un laikā. Ne man, ne mūsu spēlētājiem nav tiesību zaudēt pretī tik daudz pūļu. Es, futbolisti un Turcijas tauta arī vēlas piedalīties Pasaules kausa izcīņā.

<

“MUMS IR JĀBŪT LABĀKIEM”

Atzīmējot, ka Nīderlandes un Norvēģijas spēles ir A izlases spēļu sistēmas ģenerālmēģinājums, pirms Eiropas kausa izcīņa ir daļēji pareiza, sacīja Gnešs: “Bet katru dienu ir jauns sastāvs . Spēlējam labi, bet pietiekami. “Mums jābūt labākiem. Mēs esam gājuši garu ceļu izpratnē par aizsardzību. Mums jādara vēl labāk.” piebilda.

“ES TEICU, KA SĀKI OZĀNA GATAVA”

Gīnešs izņēma Ozanu Tufanu, kurš guva 2 vārtus mačā, no spēles un pastāstīja preses pārstāvjiem, ka viņš teica “Jūs tikko sākat” , “Ozans, kurš ir labs futbolists Fenerbahčē, vairāk pauž pārliecību, ka viņš uzlabosies “.

Betpas491 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

10 Comments on BETPAS491 YÜKSEK ORANLI BAHİS SİTELERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: