BETPAS494 KAÇAK İDDAA İLE KAZAN

Trajneri Şenol Güneş i Kombëtares sonë bëri një deklaratë para ndeshjes së Letonisë.

Şenol Güneş tha se u rekrutuan Alpaslan Öztürk nga Göztepe, Enis Destan nga Altınordu dhe Bünyamin Balcı nga Antalyaspor dhe deklaroi se 8 lojtarë u hoqën nga skuadra për shkak të dëmtimit dhe sëmundjes.

olenol Güneş: 8 lojtarë u hoqën nga skuadra – SHIKONI

Duke thënë se disa lojtarë do të largohen nga skuadra për shkak të koronavirusit, Güneş tha, “Ne bëmë 2 hapat e parë me 10 hapa, është një avantazh për të dalë nga 2 ndeshjet e vështira. Zemra dëshiron të fitojë lehtësisht , ne mund të fitojmë përtej interesante, por fitorja është e një cilësie të lartë. Disa lojtarë do të largohen nga ne, shëndet Ata të gjithë duan të luajnë, kjo është bukur, por ndonjëherë mund të ndodhin ngjarje të papritura. Ne do të jemi në fushë me ekipin më të mirë për të fito. Ne duhet ta mundim Letoninë. Qëllimi ynë është i qartë, ëndrra jonë është e qartë. Ne shohim që pritjet po rriten. tha.

“Do t’i mbajmë kokat”

Duke deklaruar se Letonia është e vështirë, mësuesi me përvojë preku ndeshjet që kemi luajtur më parë me Letoninë. Ne dështuam atë ditë. Ne kishim rezultate të habitshme në atë kohë, ne luajtëm në kushte të jashtëzakonshme . Ne ​​kemi luajtur në kushte të jashtëzakonshme, ishte një fushë akulli. Ne patëm një luftë crampon për më shumë se gjysmë ore. Rezultati 1-0 në ndeshjen e parë ishte zhgënjyes dhe demoralizues. Ata shënuan 2 gola me pak sulm në të dytin ndeshja. Mënyra se si luajnë vendet evropiane mund të jetë e vështirë. Duke marrë parasysh fortësinë, Holland është më e butë, Norvegjia është më e vështirë, kemi pritur më shumë, nuk mund ta tregojmë atë. Mund të bëhemi të impresionuar si një ekip që përpiqet të luajë. Ne do të sfidojmë goditjet, do të respektojmë vendimin e gjyqtarit, ne do ta bëjmë punën tonë mirë. Mendoj se do të jemi “. foli.

“NDRYSHIMI PRITET N ON LETR”

Duke i thënë se do të jetë një ndeshje e vështirë në kundërshtim me pritjet, “Do të jetë një ndeshje e vështirë. Ju luani një ndeshje të tillë që të jeni më të preferuarit në letër, pritet të bëni një ndryshim, 3 pikë së pari, një ekip që nuk prish disiplinën e lojës. Kundërshtari ynë është një ekip që me kokëfortësi, me durim mbyll qendrën dhe luan me këtë plan loje. Nëse kalojmë në Letoni, Gjibraltar dhe Mal të Zi pa çdo humbje, 1 pikë është një avantazh ndaj kundërshtarëve.
3 lojtarë të rinj të shtuar në skuadër

Duke thënë se janë shtuar 3 lojtarë të rinj, Şenol Güneş tha, “Sot ka 8 lojtarë që nuk janë mes nesh, 8 lojtarë nuk janë në skuadër. Ne po shtojmë 3 lojtarë. Një është Alparslan, një është Bünyamin nga Antalyaspor dhe një është Enis. Altinordulu. Ne e bëjmë këtë në kushte të jashtëzakonshme “. dha mesazhin.

Betpas494 yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

11 Comments on BETPAS494 KAÇAK İDDAA İLE KAZAN

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*