BETPAS494 KAÇAK İDDAA İLE KAZAN

Nisan 7, 2021 10

Trajneri Şenol Güneş i Kombëtares sonë bëri një deklaratë para ndeshjes së Letonisë. Şenol Güneş tha se u rekrutuan Alpaslan Öztürk nga Göztepe, Enis Destan nga Altınordu dhe Bünyamin Balcı nga Antalyaspor dhe deklaroi se 8 lojtarë u hoqën nga skuadra për shkak të dëmtimit dhe sëmundjes. olenol Güneş: 8 lojtarë u hoqën nga skuadra BETPAS YAZI DEVAMI…