BETPAS499 KAZANDIRAN SİTE

Nisan 16, 2021 5

Në javën e 34-të të Superligës, duke mposhtur Erzurumspor 4-2 në rrugë dhe duke vazhduar avantazhin e saj në garën e kampionatit, trajneri i Beşiktaş Sergen Yalçın bëri një deklaratë pas ndeshjes. Duke shprehur dëshirat e tij që Cenk Tosun të bëhet mirë për deklaratat e tij, Sergen Yalçın tha: “Ndeshja që luajtëm ishte shumë BETPAS YAZI DEVAMI…