BETPAS499 CANLI İZLETEN SİTELER

Nisan 18, 2021 8

Për shkak të koronavirusit, lojtarët testohen shpesh nëpër klube. Fatih Karagümrük, një nga ekipet e Superligës, njoftoi rezultatet e testeve të koronavirusit. 6 POZITIVE T P POPULLIT Karagümrük njoftoi se testet e koronavirusit të 6 futbollistëve ishin pozitive në 6 ditët e fundit. Në deklaratën e bërë, u raportua për publikun sportiv se testet e BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS499 CASİNO PİYASASI

Nisan 18, 2021 12

Es va saber que el Liverpool, que anteriorment tractava amb Uğurcan Çakır, es va prendre aquesta transferència seriosament aquesta vegada. TANCAR EL SEGUIMENT AL PARTIT DE NORUEGA Segons les notícies de la premsa britànica; El final de temporada del Liverpool, UĞURCAN ELEKTRİK, que va començar a treballar per afegir personal, per tal de seguir més BETPAS YAZI DEVAMI…

BETPAS499 KAZANDIRAN SİTE

Nisan 16, 2021 7

Në javën e 34-të të Superligës, duke mposhtur Erzurumspor 4-2 në rrugë dhe duke vazhduar avantazhin e saj në garën e kampionatit, trajneri i Beşiktaş Sergen Yalçın bëri një deklaratë pas ndeshjes. Duke shprehur dëshirat e tij që Cenk Tosun të bëhet mirë për deklaratat e tij, Sergen Yalçın tha: “Ndeshja që luajtëm ishte shumë BETPAS YAZI DEVAMI…