BETPAS506 MOBİL BAHİS ŞİRKETİ

Mayıs 2, 2021 5

Në javën e 38-të të Superligës, Beşiktaş u ndesh me Rizespor. Bardhezinjtë fituan luftën 3-2, duke e bërë atë tre pikë. Gökhan Töre u dëmtua dhe u largua nga loja në ndeshjen e luajtur me përfaqësuesin e Detit të Zi. HATAY I PRANUAR PAR STAFIN E KUQSIS Sipas lajmit të TRT Spor, u deklarua se BETPAS YAZI DEVAMI…